26 Mart 2017: Pazar
Gölge

Mustafa Ceceli – Sensiz Olmaz ki 2012

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Müzik 4 Ocak 2012 1 3.110  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Çok sevdiğim sanatçılardan olan mustafa ceceli yine dillerden düşmeyecek bir parçaya imzasını atmış. Şarkı isminde her ne kadar iskender paydaş ismi geçse de şarkıyı dinlediğinizde sadece mustafa ceceliyi dinleyebiliyorsunuz 🙂 Artık düetlerde bir alem olmaya başladı. Bunun bir diğer örneği olarak tarkan ile ajda pekkan’ın şarkısını verebilirim. Tüm şarkıyı ajda pekkan söylüyor tarkan ise sadece “oooo” nidaları atıyordu 🙂 Arkadaşımla iç geçirmiştik o zaman. Demek o kadar paraya o kadar ses çıkıyor diye 😀 Neyse kısa bir zevzeklikten sonra şarkıya dönelim. Şarkı her zaman ki gibi kalite kokuyor. Gerek bestesi gerek sözleri olsun. Sözlerini beğendim birkaç günden beri de ağzımdan düşmüyor zaten. Bu arada finallerimiz başladı bana dua edin arkadaşlar lütfenn 😐 Aşağıya da video klip olarak koyayım da sizde dinleyin eğer dinlemeyeniniz varsa:

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Son Zamanlarda Beğendiğim 10 Müzik (Mim)" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir