25 Mart 2017: Cumartesi
Gölge

Microsoft Kablosuz Klavye+ Mouse Seti Aldım

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Günlük 27 Ocak 2010 9 4.390  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Dün bu görmüş olduğunuz klavye ve mouse setini aldım arkadaşlar. Elime biraz para geçmişti ve bende bu seti bahane ederek var olan paramı şu kablosuz ıvır zıvıra verdim. Ben öyle aylardır parayı cebimde saklayamam. Ne yapar eder mutlaka o para durmaz cebimde 🙂 Dünde öyle oldu işte. Teknosa‘dan bugüne kadar birçok ürün görmüştüm fakat ürünlerin hepsi el yakıyordu. Hiç birinin alınabilitesi yoktu. Benimde niyetim sadece telefonuma hafıza kart almaktı.
Neyse ben 2 GB‘lk bir hafıza kartı aldım kingston marka. Eleman: “Başka istediğiniz bir şey varmı Beyefendi” deyince bende “Ya aslında birçok şey almak istiyorum ama ürünleriniz çok pahalı” dedim yüzsüz bir şekilde 🙂 Daha sonra ben kablosuz klavye mouse setine bakmak istiyorum dedim ve bana iki çeşit ürün gösterdi eleman. Birisi 63,47 TL diğeri ise 69,92 TL. Bende aralarındaki fark ne dedim. Cevap ise şu: “Tasarım!”  Benim için tasarımdan çok işlevi önemli dedim ve ilk fiyatta olanı aldım. 😛 Şu anda gerçekten çok güzel bir ürün aldığımın farkındayım ve o resimde görmüş olduğunuz klavye ile yazıyorum bu yazıyı 🙂 İsterseniz kucağınıza alıp yazabiliyorsunuz klavyeyi 😉
Tek üzüldüğüm nokta ise bundan önceki kavyem olan A4 TECH marka klavyeyi içini açıp 1 saat emek ile çok hijyenik bir şekilde temizledikten sonra o klavyeyi şutlamam oldu. Ama tabi sakladım onu bir kenara ne olur ne olmaz. Onunla birçok yazı yazmıştım. Bu blogun yazılarında çok büyük emeği vardı o klavyenin 🙂 Huzurlarınızda eski klavyemi saygıyla anıyorum, üreticilerinide (Çinlide olsa) anlından öpmek istiyorm 🙂 Eğer kablosuz bir yaşam istiyorsanız ilk ürününüz bu olmalı bence 😛 Çok saçmaladım her zaman ki gibi birde klavyenin büyük halini koyayım bari:

wrls

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tercihler Açıklandı: Eskişehir'e Gidiyorum Millet 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 Yorum Yapılmış

 • BilgiBankan

  Güzelmiş, güle güle kullan 🙂
  Bu arada teknosada en uyuz olduğum şey kasaya kadar gidiyorum elimde ürün adam ille de bana her seferinde başka bir ihtiyacınız var mı? sorusunu soruyor ve gerçekten gıcık kapıyorum :[ İyiki demişsin pahalı olduğunu sahiden pahalı oluyor bazı ürünler.Aslında takip etmek lazım bazı ürünlerde indirim oluyor bazen 😉 Neyse tekrar hayırlı olsun klavyenle mouse'un…

 • gokhans

  alınabilite 😀 fizibilite gibi olmuş :p

  Böyle bir kelime varmı gerçekten.

  Hayırlı olsun güzelmiş. Bi tur versene 😀

 • Enes İLHAN

  @BilgiBankan,
  Teşekkür ederim çok sağol.
  @gokhans,
  fizibilite ne oluyor gökhan 😛
  Varki kullanmışım işte ne sorup duruyorsun 🙂 Ayrıca teşekkür ederim. Bir tur vermek isterdim ama babam kızıyor 😛

 • Stejan

  Mutlaka pişman olmayacaksınız.Çok iyi bir set.Bende bunun gri renkte olanı var.Uzun süredir kullanıyorum ve en azından sorun yaşamadım şu ana kadarda.

 • Necmiye

  Merhaba,

  Uyuzcum ben senin sitene uzun zamandır ya gelmemişim yada sen bu aralar çok çalışmış ve yazılar eklemişsin oku oku bitmiyor 🙂

  Tabi aldın eve adslyi cirit atıyorsun internette dimi uyuz seni 🙂 Bu arada klavye ve mouse de gözüm kaldı. Kıskandım 🙂

  Güle güle kullan canım kardeşim.

 • Anonymous

  Useful blog website, keep me personally through searching it, I am seriously interested to find out another recommendation of it.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir