Microsoft Kablosuz Klavye+ Mouse Seti Aldım

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Dün bu görmüş olduğunuz klavye ve mouse setini aldım arkadaşlar. Elime biraz para geçmişti ve bende bu seti bahane ederek var olan paramı şu kablosuz ıvır zıvıra verdim. Ben öyle aylardır parayı cebimde saklayamam. Ne yapar eder mutlaka o para durmaz cebimde 🙂 Dünde öyle oldu işte. Teknosa‘dan bugüne kadar birçok ürün görmüştüm fakat ürünlerin hepsi el yakıyordu. Hiç birinin alınabilitesi yoktu. Benimde niyetim sadece telefonuma hafıza kart almaktı.
Neyse ben 2 GB‘lk bir hafıza kartı aldım kingston marka. Eleman: “Başka istediğiniz bir şey varmı Beyefendi” deyince bende “Ya aslında birçok şey almak istiyorum ama ürünleriniz çok pahalı” dedim yüzsüz bir şekilde 🙂 Daha sonra ben kablosuz klavye mouse setine bakmak istiyorum dedim ve bana iki çeşit ürün gösterdi eleman. Birisi 63,47 TL diğeri ise 69,92 TL. Bende aralarındaki fark ne dedim. Cevap ise şu: “Tasarım!”  Benim için tasarımdan çok işlevi önemli dedim ve ilk fiyatta olanı aldım. 😛 Şu anda gerçekten çok güzel bir ürün aldığımın farkındayım ve o resimde görmüş olduğunuz klavye ile yazıyorum bu yazıyı 🙂 İsterseniz kucağınıza alıp yazabiliyorsunuz klavyeyi 😉
Tek üzüldüğüm nokta ise bundan önceki kavyem olan A4 TECH marka klavyeyi içini açıp 1 saat emek ile çok hijyenik bir şekilde temizledikten sonra o klavyeyi şutlamam oldu. Ama tabi sakladım onu bir kenara ne olur ne olmaz. Onunla birçok yazı yazmıştım. Bu blogun yazılarında çok büyük emeği vardı o klavyenin 🙂 Huzurlarınızda eski klavyemi saygıyla anıyorum, üreticilerinide (Çinlide olsa) anlından öpmek istiyorm 🙂 Eğer kablosuz bir yaşam istiyorsanız ilk ürününüz bu olmalı bence 😛 Çok saçmaladım her zaman ki gibi birde klavyenin büyük halini koyayım bari:

wrls

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tercihler Açıklandı: Eskişehir'e Gidiyorum Millet 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 9