Meşguliyetimin Sebepleri

Ramazan ayının da gelmesiyle beraber gün içinde takatimiz bile kalmıyor. Gerek havanın bunaltıcı sıcaklığı gerekse de oruçlu olmam vesilesiyle bilgisayarı açsam bile kendi siteme vakit ayıramıyorum. Allah’tan odam da klima var da (çoğu zaman mucidine dua ettiğimde oluyor) bir nebze nefes alabiliyoruz. Dışarısı 42 derece iken odam 16 derecede soğuyor. Arada bu kadar fark olunca odamdan dışarı bile çıkmak istemiyorum. Resmen cennet ile cehennem gibi valla.

Aslında yoğunluğumun en büyük nedeni yeni bir oyun sitesi açmam oldu. Bugüne kadar kendi sitem haricinde başka bir site açmayı çok düşünmüş fakat hayata geçirememiştim. Kısmet bugünlereymiş ve nihayet kişisel blogdan farklı bir sitem oldu. Aslında domain genel oyun domaini değil ama 5 yıllık olduğu için wmaracı’ndan güvenilir bir arkadaştan satın aldım. Sağolsun çok ilgilendi ve hostingi benim aldığım hostinge taşırken kendisi taşıdı.

Sitem öyle ahım şahım değil ama mevcut temayı epey farklı noktalara getirdiğimi düşünüyorum. Yaratıcı bir zekam yok ama varolan şeylerin üstünde uğraşmayı çok severim. Nedir siten ismini ver diyen olursa sitem şudur. Bu sitenin önceki tasarımı da şu şekildeydi. Ve sadece bir kategori mevcuttu. Birçok kategori oluşturup bir çok oyun ekledik fakat site henüz yeni olduğundan hitler yok denecek kadar az.

Bu yüzden bir iki ay bekleyip sitenin birçok yönden oturmasını bekledikten sonra reklam ve tanıtım yazısı vermek plânlarım arasında yer alıyor blogcu arkadaşlarım hazırlıklı olun 😉 Tutar mı bilmiyorum bu oyun sitem ama bu oyun sitesini açmamdaki amaç tamamen tutacak mı tutmayacak mı bunu öğrenmek ? Bu arada oyunları ekleyen içerik editörüm de kardeşim 🙂 Eklediği oyun sayısına göre para veriyorum yoksa siteye oyun ekleyecek yok. Çocukların dilini benden daha iyi bildiği kesin 😉

Siteyi 27 haziran’da aldım ve o zamanlar site doğal olarak kısmen kötü seviyedeydi. Şimdi ki seviyesi fena gitmiyor bana göre. Önemli olan arama motorlarındaki sonuçlarda çıkabilmek. Zaman gösterecek her şeyi. İndexler felan fena gitmiyor, eylül’e kadar geliştirmeye devam edeceğiz bakalım.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Askerlik Hakkında" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 7