Leyla ile Mecnun Hastası Oldum !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

İnanmayacaksınız ama gerçekten bu hastalığa yakalandım arkadaşlar. Ben hayatımda hiçbir diziye bu denli bağlanmamıştım. İzledikçe ne kadar vazgeçilmez olduğunu, onların sanki benim 10 yıllık ahbaplarımmış gibi hissetmeme neden olan bu saçma ve bir o kadar da güzel diziyi yapanların ellerinden öpmek istiyorum mümkünse.. Ya ben onları sahiplenir oldum. Yüzünü görünce oyuncuların ne yapacağını anlar oldum. Hissettiğim hareketi yapmazsa hüzünlenir oldum arkadaş ! Yalnız ismail çok kral bir adam onu söyleyeyim (nam nam nam, nam nam nam 🙂 İsmail benim adamım. Böyle bir dostum olsun evlenmeyeyim hatta !(yuh dizinin mi etkisi üstümde acaba)

Şaka maka bir yana ilk gördüğümde acayip saçma bulduğum, TRT‘yi her açtığımda bu diziyi görünce hemen kanal değiştiren ben bugünlerde günde 2‘şer 3‘er bölüm dizinin eski bölümlerini izliyorum. İlk bölümden beri izledim geldim. Bugün baktığımda 46. bölümü de bitirdiğimi farkettim. Birde ben böyle çok güzel bir şeyi birden bitsin istemem. Mesela çok güzel bir kitap olur ben onun sonunu o gün hemen getirmek istemem. İstesem 1 saat’de de bitiririm ama kıyamıyorum işte. Bu dizi de öyle oldu. Biraz ağırdan atıyorum ama galiba bitecek bi iki haftaya 🙁 Dün televizyonda yeni bölümünü gördüm. Pek keyif almadım çünkü eski bölümleri daha bitirmedim.

Her neyse ben bu hastalığa yakalandım. İdareli idareli bölümleri izliyorum. İzlemeyenlere tavsiye etmiyorum çünkü ben bu diziyi kıskanıyorum muhtar 😀 Birde korkuyorum onlarda benim gibi bağımlı olurlar sonra gece kulağında kulaklıklar. Anlamsız anlamsız yüksek sesle kahkahalar felan mazallah 🙂 O yüzden siz izlemeyin bu diziyi ben sizin yerinize de izlerim 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İsmail Baki TV" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 8