24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Kurtlar Vadisi Filistin Geliyor

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Sinema 12 Ocak 2010 5 3.644  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Milyonları ekran başına toplamayı başaran “Kurtlar Vadisi” yepyeni projeyle yakın zamanda yine adından söz ettireceğe benziyor. Kurtlar Vadisi’nin senaristi Bahadır Özdener yakın zamanda izleyicilere “Kurtlar Vadisi Filistin” pojesiyle müjdeyi verdi. Türkiye’de bu dizinin her bölümünü heyecanla bekleyen biri olarak bu habere çok sevindim. Gerçi 2 haftadır çeşitli bahanelerle oynamayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisine biraz sinirliyim ama bu diziyle benim sinirimde diner inşallah. Konunun ayrıntılı haberi aşağıda:
Kurtlar Vadisi senaristi Bahadır Özdener’den şok açıklamalar…

Kurtlar Vadisi senaristlerinden Bahadır Özdener, İsrail’le yaşanan kriz üzerine konuştu.

Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde İsrail’in savaş suçu işlediği ifadesine yer verilmesinin ardından, İsrail Dışişleri Bakanlığı’nın, Tel Aviv Büyükelçisi’ni çağırarak, ülkesi adına duyduğu üzüntü ve rahatsızlığı dile getirmesi üzerine bir basın açıklaması yapmıştı. Dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, bu konuyla ilgili haber bültenlerine verdiği röportajlarda Kurtlar Vadisi hayranlarına bir de büyük müjde verdi. “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin hazırlıklarını yaptıklarını anlatan Özdener, söyleyecekleri daha çok sözlerinin olduğunu belirtti.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Recep İvedik 3 Fragman" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

5 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir