Kısa Kısa {Ne Yapıyorum} ?

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Şu sıralar burada havalar çok sıcak,insanın bu sıcakta gerçekten başı dönüyor.Ve bu yüzdendir ki bu devrede isteksizlik kendini göstermeye başlıyor.En ufak bir şey yapsan terliyorsun.Niye yalan söyleyeyim çoğu zaman yerimden kalkmak bile istemiyorum 🙂 ÖSS sonucum iyi gelmedi 🙁 geçen sene ki puanımdan daha kötü bir puan alarak sırtımı Rabbim’e dayadım.Sonucu ne olacak inanın bende bilmiyorum.Tercihler yarın başlıyor 2 yıllık bir yeri seçicez artık.Hani her şeyde bir hayır vardır derler ya gerçekten de her işte bir hayır varmış.Demek ki olmayacakmış çok ısrar etmeminde bir manası olmadığını düşünüyorum. [Ama hiç bir sonuca bu kadar üzülmemiştim bunu da belirteyim :S]

Şu anda dayımın yanında halı dükkanında çalışıyorum(Ayaklarımın üstünde durmayı öğreniyorum :).Halı olduğu için o kadar isi pisi var ki öksürmemek elde değil 😀 Sıcak+halı pislikleri beni öldürüyor :S Ama buna rağmen şükrediyorum.
Bloga fazla yazı yazamıyorum en etkili sebeplerde yukarıda yazdıklarım.Yeni tema için kolları sıvadım.Çok güzel bir temayı yaklaşık 4 günden beri düzenliyorum.İnşallah en kısa sürede bitirip yeni temaya geçmek istiyorum.Belki o zaman bu isteksizlik de gider.

Bu aralar halı saha maçlarına gidiyorum.Haftada 1 gün maçımız var ve bugün akşam yine terleticez bedenimizi.Olsun ama iyi geliyor vücuda ( ertesi günü kalkamasam da seviyorum bu maçları 🙂 ) Şimdilik bu yazıyı yazdım daha doğrusu yazma ihtiyacı duydum.Çünkü yaz aylarında bu seneye oranla geçen sene daha aktiftim.Bu yaz internet bağlantımızın olmaması ve benim çalışmam yüzünden aktif olamıyorum malesef.Neyse bir şey olursa haberdar ederim.Allah’a emanet olun dostlar…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Ağlanacak Halimize Gülünecek Bir Yazı..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 11