31 Mart 2017: Cuma
Gölge

İsmail Baki TV

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
TeVe 25 Haziran 2012 5 4.092  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Kendisini ilk arkadaşımın tavsiyesiyle youtube’da gördüğüm ve videolarını izlerken kahkalara boğuldum bir kişilikten bahsetmek istiyorum; İsmail Baki Tuncer 🙂 Belki daha önce duymuşsunuzdur fakat ben daha 1 yıl olmadı onu tanıyalı. Daha önce nasıl görmemişim diye kendime sormadan da edemedim açıkçası.. Türkiye’de hep yetenek denince artık taklit’ten başka bir şey yapılmaz oldu. Keşke adam akıllı yapabilseler de göz zevkimiz bozulmasa ! İşte derken sonra İsmail Baki’yi gördüm ve hemen hemen tüm videolarını izledim. Adam gerçekten kendini taklit konusunda mükemmel yetiştirmiş.

Sanki Yavuz Seçkin yetiştirmiş onu. Çünkü çoğu video da yanında Yavuz Seçkin vardı. Beni özellikle Aziz Yıldırım taklitleri kahkalara boğdu. Yani o kadar güzel yapıyor ki taklitini gerçekten o yapıyormuş sanıyorsunuz 😀 Geçen de Fox TV‘de gördüm sonunda yeteneğin farkına varmışlar ki artık program yapacak.

Bu beni çok sevindirdi ama malesef ben izleyemeyeceğim 🙁 Her neyse artık Temmuz’da İsmail Baki Tuncer’i türlü türlü kılıklarla izleyebileceksiniz . Buradan programın sayfasına gidebilirsiniz. Aşağıda da programın fragmanı var. İzleyin gülmek garanti 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Keyifle İzlediğim Dizi: Seksenler" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

5 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir