İnternetten Oyun Çıkaran Tavşan!

Oyunlar 7’den 77’ye herkesin ilgisini çeken ve bizlere renkli bir eğlence dünyasının kapısını açan platformlardır. Aksiyon puzzle ya da strateji oyunlarına kadar birçok kategoride bireysel zevklere hitap eden oyun çeşitleri sayesinde zihin dünyamız başka boyutlara taşınır. Çocukların ders çalışması ve ödevleri tamamlanması için oyun çok güzel bir ödüldür. Böylece mevcut ortamdan çıkarak oyunu adeta bir ders molası şeklinde kullanmaktadırlar. Aynı şekilde iş dünyasındaki mevcut iş stresi personel üzerinde olumsuz etki yapar.

Oyunlar sayesinde iş stresinden uzaklaşılır ve bir bakıma rahatlanarak yeni bir iş başlangıç saatine daha keyifli ve moralle başlanır. Görüldüğü gibi oyunlar her yaştan insan hitap eden ve psikolojik rahatlık sağlayan araçlardır. Özellikle çocukların ilk yaş gelişimi önemlidir. Bu gelişim sürecinde bilgisayar oyunlarının da eğitici bir katkısı vardır. Çocuklara yönelik bu oyunlar görsellik açısından eğiticiliğe yönelik olduğundan daha basit grafik tasarımlarına sahiptir.

Eğlendirici senaryolarıyla çocuklara renkli ve keyifli saatler yaşatır. Oynandıkça mücadele etme azmi öğrenilir ki bu da oyunların eğitici yönünün önemli bir parçasıdır. Tavşan Oyunları sitesi de böyle bir eğitici amaca hizmet eden bir misyona sahiptir. Çocuklarınız için en ideal oyun buluşma noktasıdır.

Sitemizi tanıtmak gerekirse öncelikle üç ana başlıkta oyunları inceleyebilirsiniz. Bunlar: En yeni oyunlar, en popüler oyunlar ve editörün seçtiği oyunlardır. En Yeni Oyunlar bölümünde son güncel oyunlara ulaşabilirsiniz. Oyun dünyasına yeni giren ve adından söz ettiren güzel oyunları güncellenmiş olarak sitemizdeki bu bölüme eklemekteyiz. Yukardaki sayfa numaralarından diğer oyun sayfalarına ulaşabilirsiniz. En Popüler oyunlar ise dünyada yaygın şekilde oynanılan ve beğenilen oyunlardır.

Örneğin; Lipton Akıllı Çay Bardağı, İşletmeci Tavşan, Tavşan Ameliyatı, Tavşan Yapbozu, Mario ile Karınca Vur gibi çok tutulan oyunlara girişi bu bölümden yapabilirsiniz. Burada daha çok Tavşan oyunları yoğun olarak yer almaktadır. Editörün Seçtiği Oyunları bölümünde de birbirinden güzel editör tavsiyesi niteliğindeki güzel oyunları bulabilirsiniz. Bu bölüm de yeni oyunlar geldikçe güncellenecektir.

Oyun sitemizde kategorileri kullanarak da oyun seçimi yapabilirsiniz. Kategoriler bölümüne tıkladığınızda size iki ayrı seçim sunulmaktadır. İsterseniz popüler olanları seçerek hemen oyuna giriş yaparsınız veya kategorideki oyun listesinden herhangi birini deneyebilirsiniz. Kategoriler çok değişik konuları kapsamaktadır. Bunlar ameliyat, araba, basketbol, balon, beceri, ben 10, Barbie, boyama, dövüş, futbol, giydirme, kuaför, park etme, spor, yemek, zekâ ve komik oyunlar şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Sitemize de adını veren tavşan oyunları bölümümüzü ise çok beğeneceksiniz. İşletmeci tavşan, meyve toplayan tavşan, Nişancı tavşan sniper, tavşan yapbozu en popüler olanlarıdır. Bunların dışında iki sayfa halinde diğer tavşan oyun listemizi de inceleyebilirsiniz.

Tavşan oyunları ve diğer oyunları oynamaksa oldukça kolaydır. Önce oyunun üzerine gelip fareyi tıklayın. Sonra da ‘Oyunu Oyna’ yazan yeri tıklayın. Oyun kısa sürede yüklenip oynanmaya hazır hale gelecektir. Sonra Play yazan yere tıklayarak oyuna başlayın. Oyunu oynamadan önce alt taraftaki oyun açıklamasını okuyup hikâyesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlarınızı da burada paylaşabilirsiniz. Oyunlara ‘New Game’ yazan yere tıklayarak başlayabilirsiniz.

Oyun bitince de ‘Try Again’ yazan yerden yeniden başlayabilirsiniz. Her oyun için beğen ve beğenmedim bölümlerini işaretleyebilirsiniz. Bu bizim sizlere en güzel oyunları sunmamızda büyük yarar sağlayacaktır. Beğendiğiniz oyunları facebook ’ta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca oyun sitemizi facebook ve Twitter adreslerimizden de takip edebilirsiniz. Oyunlarımızı çok beğeneceğinizden eminiz. Sizleri www.tavsanoyunlari.com sitesinin renkli oyun dünyasına davet ediyoruz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "5 Gündür Call Of Duty 2 Oynuyorum" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.