27 Mart 2017: Pazartesi
Gölge

İnternette Belgesel İzleyin

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 6 Haziran 2010 2 1.486  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Birçok websitesi ziyaretçilerine video izleme fırsatı sunuyor.Fakat çoğu eğlence ve vakit geçirme amaçlı sıradan videolar.Eğer internette vakit geçirirken diğer yandan da birşeyler öğrenmek ve yeni yeni şeylergörmek istiyorsanız ve belgesel izlemeyi de seviyorsanız bu dev belgesel arşivi tam size göre.

Hayvanlar alemi, tarihi, siyasi, dini ve kültür sanat içerikli yüzlerce belgeseli bünyesinde barındıran bu site, 3 Mart 2010’da yayına girdi ve gün geçtikçe belgesel arşivini daha da geliştirmekte. Eğer siz de kendinize uygun bir kategori bulup belgesel seyretmeye başlamak istiyorsanız şöyle buyrun: www.belgeseli.org

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "99 Cente .Com .Net ve Org Domain Kayıt Edin!" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

2 Yorum Yapılmış

  • Necmiye

    Enescim çok teşekkür ederim. İnternette ve tv de okadar anlamsız ve beyinlerimizi eğlence adına boş bilgilerle dolduran yayıncıların haricinde farklı ve yararlı site ve programların olması beni gerçekten mutlu ediyor.

    TV de belgeselleri tercih eden biri olarak verdiğin site adresini görünce gülümsedim. İnternettede artık eğlenirken öğrenebileceğim bir site var oluşu çok güzel. Teşekkürler canım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir