Hostgator Türkiye Platformu

Host ve benzeri hizmetler denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan Hostgator, tüm dünyada ve Amerika’da olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler oldu son zamanlarda. Bu popülerliğinin en büyük sebebi oldukça uygun fiyatlara sunduğu web hosting hizmetleri. Sınırsız alan adı ve bant genişliğini duyan Hostgator’a koşuyor adeta. Bu hizmeti oldukça uygun fiyata sunması, ilgiyi kat ve kat arttırıyor tabi. Hal böyle olunca, Hostgator için bir Türk blogu gerekiyordu ve yapıldı. Hostgator.Gen.Tr adresinden ulaşabileceğiniz bu blog içerisine Hostgator hakkında birçok içeriği bulabilirsiniz.Web Hosting, Reseller Hosting, VPS Hosting, Dedicated Servers gibi konularda detaylı ve en önemlisi de Türkçe bilgiye ulaşabileceğiniz blogu tamamen ücretsiz bir şekilde okuyabilir ve takip edebilirsiniz.


Site içerisinde yer alan forum bölümünde de diğer Hostgator kullanıcıları ile irtibat kurabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Hostgator’un resmi blogunda yer alan haberlerin Türkçeleştirilmiş hallerini okuyabilir, site yöneticilerinin paylaşımlarını kategori kategori okuyabilirsiniz. Zaman zaman yapılacak olan kampanyalara katılabilir, yine site içerisinde yer alan indirim kuponlarını kullanarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey, Hostgator Türkiye Platformu’nu ziyaret etmek.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Ucuz Hosting ve Domain Almak" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

4 yorum

 1. Mahsun ÖNDER   •  

  Hostgator 'u ezelden beri sevmezdim. Şimdide sevmiyorum zaten :))

 2. Batuhan   •  

  Hostgator gerçekten kaliteli bir host firması birçok arkadaşlım Hostgator'dan hosting alıyor…

 3. Enes İLHAN   •  

  @Mahsun ÖNDER,
  Tercih meselesi kardeşim. Herkes sevmeyebilir 🙂 Denemediğim için bilemeyeceğim.

 4. Mahsun ÖNDER   •  

  @Enes İLHAN,
  Denemişliğim var. Ama sevmedim işte.. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.