27 Mart 2017: Pazartesi
Gölge

Gülümse…

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Sinema 13 Eylül 2008 3 1.767  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

İlgili aramalar: kisafilmaskparayoksulluk

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Vizontele 3" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

3 Yorum Yapılmış

  • Necmiye

    Vayyy güzel… Gülümsetici ve iyiliğin geri dönüşü. Her zaman savunduğum yapılan her iyilik ve kötülüğün insana geri dönüşü olacağıdır. Bu inandım hep. Hala hayattayken mutlaka yapılan iyilik ve kötülük yada iyi veya kötü niyet karşılığı er yada geç kişiye geri dönecektir.

  • Necmiye

    Biliyormusun kardeş, bu video hem başlığı hem içerikliği ile seni tanıdığım günleri hatırlatıyor bana. Önyargısızca bakılan yüreklerde ki iyi niyetlerle, umutlar ve şükredişler geliyor aklıma.

    Gülümse…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir