EtkiTepki.Com Güncel Blog Sitesi

Son zamanlarda artan blog sayısı artık bilgiyi elde etmemiz için bizlere daha çok yardımcı oluyor. Küçümsenmeyecek sayıda sırf reklam ve kâr amaçlı blogların olduğunu da unutmamak lazım tabi. Bugün sizlere tanıtacağım güncel blogun ismi ise etkitepki.com. Siteyi yeni görmeme rağmen sade arayüzü ve reklamlarla dolu olmaması beni mutlu etti diyebilirim. Site de birçok kategori ve birçok faydalı diyebileceğim yazılar yer alıyor.

Bu faydalı yazıya örnek olarak İmagechef isimli yazıyı örnek gösterebilirim. Bu site sayesinde facebook’da çokça gördüğümüz gökdelenlere kendi isminizi yazma, ünlü sanatçıların yanındaymışçasına fotoğrafınızı onlarla birlikte gösterme, yüzücüler gibi havada amuda kalkmak gibi birçok artistik resimler oluşturabilirsiniz.

Diğer bir faydalı yazı ise yasaklı sitelere giriş ile ilgili. Ülkemizde birçok site telekom tarafından rahatça yasaklanabiliyor. Webmaster’ların sıkça kullanmış olduğu google’ın bir servisi olan sites.google.com bile yasaklanıyorsa gerisini siz düşünün işte.. İşte bu yasakları delmek için vereceğim adresten istediğiniz yasaklanmış sitelere girebilirsiniz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Javanın Hayatımızdaki Yeri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.