29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Erken Rezervasyon ile Tatil Fırsatı

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 3 Temmuz 2012 1 1.418  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Küçüklüğümden beri hayal ettiğim bir olaydır aslında tatil. Hep televizyonlarda gördüğüm reklamlar kendine bağlardı beni. Böyle aile ile birlikte çocukların kapalı spor salonları, tenis kortları, basketbol sahaları, yüzme havuzları gibi felan nezih bir ortamda bulunmalarına çok imrenirdim. Önceden tabi bu kadar gelişmemişti bu tatil olayları, turlar vs. Ama şimdi ise belli başlı bilindik firmaların çoğu uygun fiyata tatile götürüp getirebiliyorlar. Bu belli başlı firmalardan birisi de TatilBudur firması. Eğer erken rezervasyon yaptırırsanız birçok avantajdan ve %40‘a kadar varan indirimden yararlanabiliyorsunuz. Şimdiye kadar deneme fırsatım olmadı ama arkadaşımla hep düşünmüşüsüzdür. Şöyle 1 hafta on günlüğüne gidip kalsak nasıl olur diye.. Tabi biz öğrenci olduğumuzdan aldığımız krediler hesaplarımıza yetmiyordu orası ayrı 😀 Aynı zaman da Tatil Budur’un kaçırılmayacak birde Kıbrıs Otelleri fırsatı var. Bu tatil’de yine diğerleri gibi güzel duruyor. İnşallah bizim de bir gün yeterli bir bütçemiz olur da bizde gidip görebiliriz o yerleri..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Güvenilir Bir Bosch Servis mi Arıyordunuz?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir