27 Mart 2017: Pazartesi
Gölge

Enes ve Blogu 3 Yaşında …

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Günlük 4 Eylül 2010 26 11.680  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Enes ve Blog’u olarak bugün 3.yılımıza girmiş bulunuyoruz.. Blogumun 3.yılında beni yorumlarıyla ve destekleriyle yalnız bırakmayan ziyaretçilerime teşekkürü bir borç bilirim. Bir blog inanın ki ziyaretçisi olmadan hiçbir şey ! Üniversiteye gitmeden önce bu anın boş anıma denk gelmesiyle bunu şu an yazıyor olmam benim için ayrı bir zevk oldu.. Ama üzgünüm ki bundan sonra yani ayın 20‘sinden sonra eskisi gibi olamayacak bu blog bunu bilmenizi isterim. Tabii ki siteyi kapatmayacağım fakat çok sık aralıklarla güncellenemeyecek ne yazık ki..

3.yıl dolayısıyla tasarımda herhangi bir değişikliğe gitmedim. Bu temamı gerçekten çok seviyorum ve uzun bir süre de bununlada bloglayacağım gibi görünüyor. Header kısmında 2.yılı simgeleyen resmi 3 olarak değiştirdim. Ve bununla beraber yazı içinde bazı değişikliklere gittim. İconların bir kısmı değişti. Hemen hemen birçok şeyi yuvarlak yaptım 🙂 Keskin görüntü gözüme hoş görünmüyor birde keskin sirke küpüne zarar verirmiş zaten 🙂 Bu kötü espriden sonra birde yorum kısmında ufak bir değişikliğe gittim. Zaten eğer takip ediyorsanız değişiklikler gözünüze çarpacaktır.

Neyse çok fazla uzatmadan sadece haberiniz olsun istedim. Bugün ayın 5’i ve blogum 2007 yılının 9.ayı olan Eylül‘ün 5‘nde faaliyete girmişti. Vayy be zaman ne de çabuk geçiyor. Hiçbir şeyden anlamayarak blog yazmak çok kötü. O yıllarımı hatırlıyorumda keşke şimdi ki gibi yazabilseydim diyorum. Neyse demek ki yılmamış,blogu hemen kapatmamış ve şu zamana gelebilmişim. Hiç kimsenin hevesi kaçıp bloglarını veya sitelerini kapatmaması dileğiyle sağlıklı günler diliyorum …

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Büyüdümde Noldum, Gördün mü Bak "20" Oldum !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

26 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir