29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Enes&Blog’undan Sevinç Çekilişi

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Eğlencelik 6 Mayıs 2010 112 239.006  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Evet arkadaşlar daha önce şuradaki yazımla hasta olduğumu belirtmiştim ve o zaman çok üzülmüştüm açıkçası.Fakat çok şükür ki şu anda durumum çok iyi. Belki de sizlerin ve yakın dostlarımın dualarıyla ayaktayım şu an. İnsan kendi kendisi için dua ettiğinde pek etkili olmuyormuş fakat başka bir tanıdığı,arkadaşı veya dostu dua edince daha çok makbul oluyormuş. Bende buna binaen o yazımda sizlerden ismen dua istemiştim iyiki de istemişim. Böbreğimin civarlarındaki taşı geçen hafta lazer tedavisi ile kırdırmıştım.
1 hafta boyunca büyük acılar çektim ama demek ki çekmek gerekiyormuş. Rabbim kimsenin başına vermesin verirse de kimse şikayet etmesin. Çünkü imtihan dünyasındayız bunu unutmayalım. İşte şimdi taş kırıldı ve çekilen filmler sonucu taşın tamamen döküldüğü her iki doktorum tarafından bana aktarıldı ve şu an tek yapmam gereken bol bol su içmenin yanında yürüyüş ve hareket lazım. Doktor günde en az 3 lt su içeceksin dedi ve öyle yapıyorum şu an.

İşte doktorun bu şekilde bizi sevindirmesi sebebiyle bende ziyaretçilerimi sevindireyim dedim ve böyle bir sevinç çekilişi yapmaya karar verdim 🙂 Başlık biraz saçma oldu ama idare edin artık 🙂 Tabi bu çekilişin bazı şartları var. İsterseniz çekilişin detaylarını yazayım hemen:


GüncellemeArkadaşlar sağolsun Gazi bey sponsor olarak  çekilişimize bir hediye daha ekledi. Kendisi iki kişiye ücretsiz domain verecek 10$ değerinde.Bu vesileyle hediye sayımız 7’e yükseldi. Yani bu çekilişten 8 şanslı kişiye hediyeler gitmiş olacak.

Çekiliş Detayları
 • Çekilişe katılım süresi 07.05.2010 [Cuma] günü başlayıp  25.05.2010 [Salı] günü sona erecektir.
 • Çekilişe katılmak için sağ sidebardaki “E-posta adresinizi girin:” kısmına e-mail adresini girip ardından gelen kutunuzdaki aktivasyon mailine tıklamanız gerekiyor. Bu madde çok önemli eğer aktivsayon mailine tıklamazsanız çekilişe katılamayacaksınız.  Göremediyseniz TIKLAYIN
 • Bu maddenin ardından (karışıklık olmaması için) hangi mail adresiyle kayıt yaptığınızı isim&soyisim şeklinde yorum olarak  bu yazının altına bildirmeniz lazım.
 • Örnek: Mehmet Taşdelen
 •            ikidebir@gmail.com
 • Çekiliş süresi bitene kadar bu yazıyı sitelerinizde veya bloglarınızda tanıtırsanız ve yazıyı yayınladıktan sonra linkini yorum olarak belirtirseniz çekilişe 2 defa katılacaksınız ve böylece şansınız daha da artacak. {Ayrıca yazıyı tanıtan kişiler lütfen tanıtırken bu yazının linkini vermeyi unutmasınlar. Aksi takdirde tanıtım geçersiz sayılacaktır.
 • 26.05.2010 Çarşamba günü çekiliş sonucu kazanan kişiler yeni bir konuyla açıklanacak.
 • Kargo ücreti tarafımdan ödenecektir bunuda bilmenizi isterim.
 • Ayrıca görsele sığmayan iki hediye daha var. 1.si: Zemana AntiLogger  2.si ise: Blogumda 125×125 piksellik alanda 1 aylık reklam. Yani daha çok kişiye hediye verme adına bu son iki hediyeyi de eklemek istedim. 
 • Güncelleme:  Son hediye olarak Gazi bey http://domainpromocodes.com/promo-codes/godaddy adresinden iki kişiye 10$ değerinde domain hediye edecek. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Umarım hediyeler hoşunuza gitmiştir, çünkü elimden en fazla bu kadarı geldi. Bu çekiliş belki de ilk ve son defa yapılacak gibi 🙂 Ama tabi şartlar değişirse tekrar bir çekiliş yapabiliriz. [İlk çekilişi yapanlar daha sonra yine yapabiliriz diyorlar ama kimsenin daha sonra sesi çıkmıyor. Ama ben öyle yapmak istemiyorum. Yani kimseyi umutlandırıp bu siteyi boşa takip etmesini istemiyorum] İnşallah kazanan da kazanmayan da mutlu bir şekilde ayrılır bu blogdan. Şans işi tamamen, kimin şansı bolsa onlara gidecek bu hediyeler. Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin 🙂

  Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bir Antepliyi Nasıl Tanırsınız 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

  Enes ILHAN

  Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

  112 Yorum Yapılmış

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir