Daha Ne Kadar Görmezlikten Geleceğiz ?

Evet belki de en büyük desteği biz veriyoruzdur onlara.İsmini-cismini hangi ülkenin malı olduğunu bilmeden aldığımız İsrail ürünleri Müslüman kardeşlerimizi öldürmek için her bir Yahudi askerine Silah olarak geri dönüyor.Lütfen Artık bu gidişe DUR! diyelim..


Şu sayfadan İsrail ürünlerinin listesini görebilirsiniz…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Şu Sıralar İyiyim Çok Şükür" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep’te doğdum, Adana’da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012‘de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak‘ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun‘da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

5 yorum

 1. Miray ABRAVCI   •  

  Daha ne kadar görmezlikten geleceğiz? Bilmiyoruz. Bilmek de istemiyoruz. Yuvamız sıcak ya, boşveriyoruz işin gerçeği. Bize dokunmuyor ya bin yaşasın bu yılan diyoruz. Ama yılanın başı büyüyor. O yılanın başını biz büyütüyoruz. Aldığımız İsrail mallarıyla.
  Rabbim bizi affetsin.

 2. Mehmet Ağaoğlu   •  

  Israil’in markalarına baktım. Birçoğu dünyanın global şirketlerinde. Yani CocaCola gibi yüzbinlerce çalışanı olan şirketler. Bildiğiniz gibi CocaCola sayesinde yüzbinlerce kişide Türkiye’de ekmek parası kazanıyor.

  Pek bilmiyorum fakat Microsoft, Facebook, Netlog, Google gibi şirketlerde İsrail yanlısıdır diye biliyorum. Hatta Facebook’un sahibi olan şahıs Yahudidir.

  Bunlarında bilinmesi gerekiyor. Lütfen bu markalarıda kullanmayalım. Gelecek Linux sistemlerini kullanalım!

  Saygılar

 3. Murat   •  

  ölede yahudi urunu olmayan bisiy soleyın onu alalım dunya işin ıcınde artık her marka yoldakı her araba yedıgın her bisquit onların artık.

 4. Enes İLHAN   •  

  @Murat

  Doğru söylüyorsun Murat kardeş birçok ürün onların ama bizde olmayanları özenle seçiyoruz yani bir nevi tereyağından kıl çeker gibi.Bazen çaresiz kalıyoruz misafirlikte diğer yerlerde cola veriyorlar “O İsrail malı ben onu içmiyorum” demek yerini sadece “Kola içmiyorum” demekle yetiniyorum.Bunun gibi bahaneler bulunabilir aslında.Yorumun için teşekkür ederim kardeşim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.