Çekiliş Sonuçları Açıklandı Kazananlar

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Çekilişi yaptık arkadaşlar. Ama yapana kadar canım çıktı valla niye yalan söyleyeyim 😛 Sizin için özene bezene en güzel kağıtlarımla çekilişi yaptım kıymetinizi bilin 😛 Yani dandik olmadı çekilişimiz 🙂 Çekilişi yaparken fotoğrafların yanı sıra video ile de destek verdik kimsenin aklında soru işareti felan kalsın istemedim. Çekiliş esnasında herhangi bir haksızlık,şike vb. olay olmadı bundan emin olabilirsiniz. Zaten çekilişi video ortamında yaptık. Her ne kadar videonun kalitesi iyi olmasada fena sayılmaz bana göre. Telefonumla çektim videoyu ve boyutu baya bir yüksek oldu arkadaşlar. Videoyu izlerken biraz beklemenizi öneriyorum. Kazananları bir tablo ile aşağıya koyuyorum:
çekiliş
Domain sonradan eklenen bir hediyeydi. Sağolsun Gazi bey kazananlara şu adresteki domainlerden 2 adet verecek: http://domainpromocodes.com/promo-codes/godaddy

Çekiliş olmadan birkaç gün önce kağıtların fotoğrafını çekmiştim. İsmini fotoğrafta göremeyenler katılmadıklarını sanmasınlar. Onlar yarışmaya en sonda katıldıkları için ben fotoğrafı çektiğim sırada onların ismileride yoktu zaten. Ama dediğim gibi en sonda katılanlarda yarışmaya katıldı. İşte çekiliş öncesi birkaç fotoğraf:
                                               {Resimlerin üstüne tıklayarak büyültebilirsiniz.}

Evet arkadaşlar kazanan kişilerle 1 hafta içinde iletişime geçemezsem hediyeler yedek talihlilere gidecek haberiniz olsun.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Enes&Blog'undan Sevinç Çekilişi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 39