Çalışma Masam

Çalışma Masam

İsmail‘den gelen bu mimi 1 günlük gecikmeyle ancak şimdi yazabiliyorum. Bu aslında mim gibi bir olay ama çok basit bir şey. Hangi ortamda yazıyorsunuz cevabını herkes bu yazıda veriyor. Çok güzel bir çalışma masam olmasa da mütevazi takılıyorum. 2 senedir kardeşimin ders çalışmak niyetine alıp kullanamadığı masasını ben değerlendirdim bu vesileyle.

Çok dar, çok az bir alanmış gibi görülebilir ancak benim için gayet işlevsel. Sandalye de felan oturamıyorum, bunun yerine koltuk takımının tekli koltuğuna oturmak benim için daha konforlu geliyor. Çok uzatmadan resmi ekleyeyim ondan sonra üstüne bir şeyler daha yazarım:

Çalışma Masam

Çalışma Masam

O klima kumandasının olduğu yere çay, kahve, çekirdek vb. şeyler koyuyorum. Bilgisayarın ön kısmında telefon, hafıza kartı, tv kumandasını felan koyuyorum. Oturduğum yerden aslında odayı yönetiyorum bir yandan 🙂 Sonra o halıyı gördüğünüz yerde genelde namaz kılıyorum. Bunun dışında oraya uzanıp kardeşime belimi çıtlatıyorum ne kadar zararlı olsa da. Doğallığı bozmadım. Misafir gelince hemen çekidüzen verirsiniz ya ben neyse onu çektim 🙂

Bu mimi de mustafa kardeşime paslıyorum.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Meşguliyetimin Sebepleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  1
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 4