C7’mi Sattım.. :(

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Büyük heveslerle aldığım, büyük umutlar bağladığım, bundan sonra telefon almam dediğim, “buna telefon denmez hacı bilgisayar gibi mübarek” diyerek bol keseden salladığım telefonumu dün gidip paşa paşa sattım..! Niye sattığımı siz sormadan ben yazıyorum. Sadece Nokia‘ya suç bulmakta doğru değil tüm firmaların suçu olan ‘bir modeli çıkarıp eksik yanlarını bilerek bırakarak bir sonraki telefonda giderdiğini söyleyen’ asalakların olduğu bir dünyada yaşadığım için kendimi şanssızlardan sayanlardanım. Nokia efendi bkz: benim telefonumu bir güzel cilalayarak, allayıp pullayıp donanımına biraz güç katıp 701‘i çıkarmış ! Helal olsun valla ne diyeyim.. Bu firmalar resmen biz kullanıcıları aptal yerine koyuyor valla. Neymiş efendim şaffaflık politikaları varmış, şeffaflıklarına tükürdüklerim ! Aslında tükürme kelimesi az kalır ama ben ağzımı bozmayacağım o boşluğa siz ne getirirseniz artık..

Neyse işte gittim sattım. Baya zarar da ettim ama ne yapacaksın abi hiçbir telefoncu istediğim fiyatı vermedi. Çok ucuza gitti ona üzülüyorum. O değil de içinde 16 GB‘lık hafıza kartı da vardı iyimi 🙁 Sağlık olsun deyip eski yadigarım olan 7610‘u kullanmaya başladım. Kardeşime vermiştim geri aldım şimdilik 😀 Şimdi bunu kullanıp mesaj yazdığımda çıkan çat çat sesleri çok güzel bir deyimi yerine getirdi: “Attan inip eşeğe binmiş gibi oldum” resmen.

Neyse artık idare edeceğiz bakalım. T20‘yide garantiye vermiştim USB yeri çalışmıyordu diye. 1 ay sonra alır onu kullanırım. Onla da bi 3-4 ay idare ettikten sonra Sony Xperia S‘i beklemeye başlayacağım. Bakalım beklediğimize değecek mi ? Çok bir heves ve umut bağlamayacağım bu sefer. Çünkü bugüne kadar neye umutlanıp heveslendiysem çoğunun sonu hüsranla bitti 😀 Gülüyorum çünkü bu duruma üzülmüyorum, bu da bir sınavdır deyip şükrederek geçiştiriyoruz işte. Başka da yapacak bir şey yok zaten zannımca..

Sonu inşallah hayırlı olur. Eğer Sony’i de alırsam bilmiyorum bu kullandığım kaçıncı telefon olacak. Zaten taslaklarda bugüne kadar aldığım telefonların listesini yaptığım bir konum bulunuyor. Zamanı geldiğinde onu da yazacağım inşallah. Şimdilik diyeceklerim bu kadar sayın okur, söz sizde…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sony Xperia S Özellikleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

ETİKETLER: ~ ~

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 9