Bugünü Bekledim..

Evet bugün tam 1 ay oldu. Özellikle bekledim bugünü. Birkaç gün öncesinden yazabilirdim ama dediğim gibi tam 1 ay olmasını bekledim. Evet millet ölmedim şükür hâla burada sizlerle beraberim. Ne kadar bir yanım çekip gitmek istese de diğer yanım hâla burada. Eveledim geveledim sonunda wordpress 3.8 sürümüyle ilk yazımı yazıyorum nihayet. Yazı yazmamak ne kadar kötü bir duygu olsa da yazar için bazen de iyi oluyor aslında. Çoğu zaman yazdığım yazıları ben bile beğenmiyorum açıkçası. O yüzden biraz ara vermeyi uygun gördüm.

Aslında yazacak bir şeylerin olmaması ve kendimi sıkmamam 1 ay gibi bir boşluğun çıkmasına neden oldu. Her şeyi oluruna bıraktım, biraz da özleyeyim istedim yazı yazmayı, -ki baya özlemişimde 🙂 Yalnız tırnaklarım uzamış yazarken beni epey sinir ediyor. Bu yazıdan sonra onların da icabına bakalım inşallah. Aslında biraz değişikliğin iyi olacağı kanaatindeyim. Bu yüzden tema arayaşlarım devam ediyor. Evet adını koyduk bir kere temayı değiştirmeyi düşünüyorum kısmetse.

Mevcut temayı alan olur mu bilmem ama almak isteyen olursa bu temanın yapımcısı uğur kardeşimle konuşur izin verirse satarım en fazla 10 kişiye. Çünkü bu tema orijinalinden farklı bir boyuta geldi. Hatta beğendiğini söyleyenler bile oldu ilginçtir 🙂 Her neyse dediğim gibi ciddi almak isteyen olursa işlemleri yerine getiririz. Bu süreç zarfında hayatımda çok önemli değişiklikler olmadı sayın okur ama gündemdeki olaylar fazlasıyla midemi bulandırdı.

Siyasetten oldum olası nefret etmişimdir. Artık nefretle kalmayıp hazımsızlık yapıyor neredeyse kusucam. O yüzden siyasetten hep uzaklaştım hayatım boyunca. Bundan sonra da olabildiğince kendimi uzak tutucam siyasetle ilgili alâkalı her ne varsa. İşte böyle sayın okur. Belki bir-iki gün site kapalı kalabilir. Bu sürede gözüme hoş gelen kimselerin kullanmadığı kullanışlı esnek bir temaya geçiş plânım var. Neyse bakalım hadi hayırlısı. Kendinize iyi bakın ve kendinizi özletmeyin sayın okur 😉

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Dilin Olsa da Konuşsan Be Blog.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 yorum

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Eyvallah hocam çok teşekkür ederim 🙂 Varlığınızı görmek gerçekten güzel 😉

 1. Taner Aksoy   •  

  Bayadır yoksun Enes, tam bir ay olmuş yazı yazmayalı.Benimde senden farkım yok artık beni pek sarmıyor blog işi ama değişiklik iyidir diye düşünüyorum.Bende değişikli yapacağım temada vs. Bakalım her şeyin hayırlısı.

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Evet kardeşim doğru söylüyorsun. Beni de pek sarmıyor eski heyecanı yok ama ne onla ne de onsuz durumu mevcut..

 2. kralizasyon   •  

  Yeni bir tema yeni bir heyecen demek abi. Yeni yazılarını bekliyoruz… 🙂

 3. Usluer   •  

  Şöyle harika bir geri dönüş yap abi. 🙂 Herkes hayran kalsın.

 4. Erdem   •  

  Daha çok yaz hocam daha çok okuyalım 😉 Elinden geliyorsa her gün yaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.