23 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Bugün Benim Doğum Günüm

Öyle İşte.. 9 Mayıs 2016 3 210  11
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Sen her şeyden önce ne kadar güzel bir insansın amcacım.. 2 dakika da o anlattıklarınla elini öpesim geldi vallahi.. Yani gerçekten altın gibi bir kalbin var ve ne kadar da samimi konuşmuşsun öyle. İnsanların bu zaman da başkalaştığı, değiştiği günlerde sen kendin gibi kalabilmeyi becermiş, insanlara iyi dileklerde bulunuyorsun. Halbuki günümüzde senin yaptığın gibi kağıt toplayan insanlara öyle iğrenç bir tiksinti ve kibirle bakanları gördükçe sana ve senin gibi işini dürüstçe, helal bir şekilde ekmeğinin peşinde koşan insanlara saygım kat be kat artıyor..

Sen hiç üzülme Mehmet amcacım.. Keşke elimden bir şey gelse de yardıma ihtiyacın olduğu konularda sana yardım edebilsem. Hani bilmiyorum, seni tanımıyorum belki çoluğun çocuğun evine ekmek götürdüğün insanlar vardır.. Onlara bir nebze de yardım etmeyi ne kadar da isterdim.. Elimden geldiğince, gücüm yettiğince. Allah sana sağlık versin, Allah sen ve senin gibi işini dürüstçe alın teri dökerek evine ekmek götüren insanları korusun, elinizden tutsun.. İyi ki varsın güzel insan, iyi ki bu güzel dileklerini gördüm ve sana dua ediyorum eli öpülesice insan…

[box type=”info”]Not: Buradan Al Jazeera kanalını ve sitesini böyle güzel insanları bizlerle tanıştırdığı için gerçekten tebrik ediyorum. Haberin detayını bu bağlantıdan bulabilirsiniz.[/box]

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Yazmayınca Daha Kıymetli Oluyormuşuz Sanki.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

3 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir