Bu Adamı Çok Seviyorum…MT ve Mercan Dede

Bilmiyorum ama bu adamı çok seviyorum. Gerek kişiliği,gerek söyleyiş tarzı beni çok etkiliyor.Özellikle yaşamı sıkıntılar içinde geçmiş,evden kaçmış ve kaçtıktan sonra annesini kaybetmiş…Ve bunun gibi birçok olay peşini bırakmamış Murat Çam’ın.Evet bu adamın adı Murat.Daha fazla açıklama yapmadan biyografisini yazmak istiyorum.İsteyenler bu adamın kim olduğunu öğrenebilirler.İşte Hayatı:

1980 Trabzon doğumludur.1999’da Liseyi bitirdikten sonra eğitimini devam ettirme amacıyla Hollanda’ya gitmiştir…Burada tanıştığı yabancı arkadaşları sayesinde müziğe ilgi duymuştur.. Hobi olarak ilgilendiği müziği 2002 yılında ses mühendisliği okuluna giderek profesyonel bir uğraş haline getirmiştir..2004’de sona eren eğitiminden sonra 2004 yılının başında Hollanda’nın ilk Türk music company’si olan Mtrecordz’u kurmuştur.2004 yılının şubat ayında ilk solo albümü Yeraltı Kanıyor’u çıkarmıştır.Bu tarihten sonra company’e katılan diğer arkadaşların müzik tarzının farklı olmasından dolayı companynin ismini değiştirip Mtrecordings yapmıştır.2004 yılının mayıs ayı sonunda başladığı Arka Sokak ve Tolga Tuncer projelerini 2004’ün eylül ayına yetiştirmiş ve piyasaya çıkarmıştır. Böylece 2004 yılında Mtrecordingsden 3 albüm piyasaya çıkmıştır.2005 yılında ise bütün enerjisini İnternet reklamlarına veren MT ağustos 19’da 10 şarkılık ÇALINTI BEATLER, KÖTÜ MİXLER VE TEYYİP,14 eylülde 12 şarkılık RAP GÖKTEN İNEKLERE ZEMBİLLE İNERSE,10 ekimde8 şarkılık AĞLAYAN BİR PALYAÇO ve son olarak da 20 aralık 2005 tarihinde yine 8 şarkılık FiN isimli bir albüm çıkarmıştır..Şu an Hollanda’da r-verb ve Arka Sokak’ın albümleriyle ilgilenen Mt bandrollü albüm için de Türkiye’de ki girişimlerini arttırmıştır…

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

2 yorum

  1. mahmut   •  

    mt 4 ever.ne denilebilir ki mt+mercan dede=perfect

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.