Bloggera Video Ekleme {videolu anlatım}

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Herkese merhaba arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum. Bugün blogger bloglarımıza en kolay yoldan video eklemeyi videolu bir şekilde anlattım. Umarım herkesin işine yarar. Tek farkı sanırım player özelliği ve kod satırının çok kısa olması oldu. Normalde blogger panelinden de video eklenebiliyor ama malesef bunun gibi özelleştirme şansına sahip değiliz. Fazla uzatmadan videoyu hemen izlemek istiyorsanız sizi hemen yazının devamına alalım:

Eklemeniz Gereken Kodlar:

<!-- Proplayer  by Enes İLHAN -->
<object width="608" height="470"> <embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://konfor.enesilhan.net/video/video2/player.swf" width="608" height="470" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" bgcolor="#000000" flashvars="videoPath=http://konfor.enesilhan.net/video/video2/Futbol-2010-TSL.flv&imagePath=http://konfor.enesilhan.net/video/video2/super-lig.jpg&autoStart=false&volAudio=90&playSounds=true"></embed> </object>
<!-- //Proplayer by Enes İLHAN -->

Yukarıdaki kırmızı renkleri isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Zaten video da detaylı anlattım. Kolay gelsin ..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Neden Böyle Yapıyorsun Alexa ?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 9