Blogger İstatistikler Özelliği [YENİ !]

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Gün geçmiyor ki Blogger yeni bir özellik getirmesin sevgili seyirciler ! Yenilik üzerine yenilikler beni artık pek şaşırtmıyor fakat biz Blogger kullanıcıları bu kadar yeniliğe alışık değiliz 🙂 Zırt pırt yeni özellikler derken Blogger artık kendini iyiden iyiye aşmaya başladı 🙂 Bugün gördüğüm son özellik ise Blogger kullanıcılarının sayfasına eklenmiş olan “İstatistikler” sekmesi.Çok şaşırmadım ama ben özellikle yazıların okunma sayısını veren bir özellik sandım fakat değilmiş. Google Analytics’i çok andıran bir istatistik servisi yapmışlar. Yazıların anasayfada kaç defa okunduğunu gösterir mi bilmiyorum ama Draft blogger panelinde yazıların kaç defa okunduğunu tüm ayrıntılarıyla gösteren özellik eklenmiş bile. Herkese hayırlı uğurlu olsun ve de bu özellik son olmasın inşallah. Şimdilik draft blogger panelinden görülebiliyor bu özellik belki normal blogger panelinde de vardır orayı kullanmadığım için bilemiyorum. Hemen gözüme çarpan resimleri buraya koyayım:

ist1
ist2
ist3
ist4

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Takip Edilesi 5 Blog {MiM}" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 7