23 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Birbirinden Harika 6 Blogger Teması !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Blogger Temaları 11 Mayıs 2011 9 10.505  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Bugün birbirinden harika 5 temayı sizlere sunuyorum arkadaşlar. Temalar gerçeken profosyonel olarak hazırlanmışlar. Bende zaten bu yüzden paylaşıyorum. Eğer takip ediyorsanız bu siteyi tema konusunda paylaşımların çok sık olmadığını görebilirsiniz. Temaları beğendiğim için, sizlerinde beğeneceğini umarak bu birbirinden şık 6 temayı hazırsanız görelim:
1. Temamız: >>  Basic Blogger Teması
İlk temamız basic isimli tema. Tema gri ve mor ağırlıklı renklerden oluşan güzel bir tema. Temaların demo adreslerini vermeyeceğim arkadaşlar. Bu yüzden her tema için resmi büyüterek genel bir fikir edinebilirsiniz.

basic

2.Temamız: >> White Magic Blogger Teması
Bu temamızda blogger temalarını sunabileceğiniz bir tema. Yani bu tema ile beğendiğiniz blogger veya wordpress temalarını bu blog üstünden yayınlayabilirsiniz. Yada alt bir alan adı açarak tema hizmeti de verebilirsiniz. Çok sade olan temamız mor + beyaz ve gri renklerin karışımından oluşmuş.

white-magic

3.Temamız: >> Black Beard Blogger Teması
Bu temamız da kaliteli paylaşımların yapılabileceği bir blogger teması.Türkiye’de en iyi kaynaklardan biri olan psdup.com gibi öğretici tutorial’leriniz varsa bu tema tam size göre ! Temamızda gri ve beyaz renk tonları hakim.

black

4.Temamız: >> Personal Press Blogger Teması
Bu tema da şu an blogcu arkadaşlarımdan olan Ömer Burak Özdemir‘in sitesinde kullanmış olduğu hoş bir tema. Tema sade renk tonlarından oluşan ve aynı zamanda cıvıl cıvıl bir tema. Aşağıdan bakabilirsiniz.

personal

5.Temamız: >> Elegance Blogger Teması
Bu temamız 2.tema olan White Magic temasına göre daha profosyonel şekilde hazırlanmış yine onun gibi bir tema paylaşabileceğiniz blogger teması. Jquery ve oylama eklentisiyle güçlendirilmiş sade bir tema.

elegance

6.Temamız: >> Moonlight Blogger Teması
Konu görselimizdeki son tema. Benim gibi sadeliği sevenler için adeta biçilmiş kaftan 😉 Tavsiye ediyoruz..

moonlight

Evet arkadaşlar temalarımız bu şekilde. Bu yukarıdaki tüm temaları bu adresten indirebilirsiniz. Herkese bol keyifli günler efendim..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Grinin Asaleti Blogger Teması v1,0" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir