Başlıksız Yazı

Başlıksız Yazı

Sanırım yazma isteğimi yavaş yavaş kaybediyorum.. Yazmak istediğim ama yazamadığım o kadar çok şey var ki keşke yazabilsem her istediğimi.. Askerde iken yazacak fırsatım olmuyordu ona üzülüyordum artık fırsatım var bu sefer de ben yazamıyorum 🙁 Beklenti için de olduğumuzdan mıdır nedir bilmiyorum ama sanki yazdıklarımı veya yazacaklarımı okuyacak kimsenin olmadığını düşündürüyor zihnim.

Bilgisayar da artık daha farklı şeyler yapıyorum blog yazmak dışında. Kendimi geliştirebileceğim başka alanlara felan bakıyorum. Adobe Premier Pro öğrenmeye çalışıyorum. Hatta bildiğin kurgu yapabiliyorum. Kardeşimin instagram’daki fenerbahçe sayfasına birbirinden emekli 810 video yaptım şimdiye kadar. Fena izlenme sayıları da gelmiyor aslına bakarsanız. Takipçi sayısı 23 bin civarı sayfanın. Geçen bir video yaptım şener özbayraklı için rekor izlenme geldi 146 bin kere izlenerek.

Bilmiyorum yazmak artık herkesin hakkını veremediği özel bir beceri isteyen mecra bana göre. Herkesin yazma becerisi vardır ama bu iş ciddi emek ve özveriyle olan aynı zaman da maddi değil de manevi olarak yapıldığı zaman uzun zamanlar ayakta kalabiliyor. Çok şükür epey uzun zamandır ayakta zar zor kalabilen bir blogum var. Bu eylül‘de tam 9 yıl olmuş yazmaya başlayalı..

Bilmiyorum nereye kadar devam edecek ama bu gidiş gidiş gibi gözükmüyor sevgili okur bunu üzülerek söylüyorum 🙁 Yarın bir gün fikirlerim değişebilir pek tabi ya da ilham gelir daha farklı bir şey olur ama şu an ki ruh halim hiç de iyi denemez. Aman neyse yazma yeteneğimi kaybetmişim belli ki 300 kelime bile yazamıyorum.. Bu yazıyı da ısınmak için yazıyorum desem yanlış olmaz. Okuyanlara selam olsun, sağlıcakla..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "27'den Gün Aldım" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  2
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

ETİKETLER:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 5