Araba Oyunlarının Adresi Oyunseferi.com

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Oyun sitelerinin en çok ilgi gören kategorilerinden olan araba oyunlarını oyunseferi.com sade ve göze hoş gelen tasarımı ile siz oyunseverlere sunmaktadır, her ne kadar setup gerektiren nfs ve benzeri 3 boyutlu oyunlar kadar  ihtişamlı görselliğe sahip olmasalarda online araba oyunları oynamanıza imkan sağlıyan bu flash oyun portalı en güncel ve reklamsız oyunları özenle seçerek bünyesinde bulundurmaktadır, yine bu oyun kategorisinde mevcut olan 3d rally oyunu en çok oynanan oyun olmaktadır.

Site üzerine araba oyunlarının yanı sıra onlarca kategoride ve bu kategoriler içersinde yüzlerce oyun oynayabilirsiniz, bu kategorilerden başlıcaları; yemek oyunları, araba oyunları, macera oyunları, spor oyunları, dövüş oyunları, kız oyunları, bebek oyunları, zeka oyunları, beceri oyunları, nişan oyunları, savaş oyunları, bakugan oyunları,  sue oyunları, çocuk oyunları ve çizgi filmleri ilgi ile izlenen ben 10 oyunları gibi, birçok sevilen kahramanın oyunları yer alıyor.

Online flash oyunları oynayabilmenin en ideal adresinlerinden biri olan bu siteye girip gözatmanızı tavsiye ediyoruz.
Site Adresi : http://www.oyunseferi.com

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Web Tasarım Firmaları / 3C Bilişim" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1