Allah’ım İnanamıyorum! Odam Buz Gibi :)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Allah’ım İnanamıyorum.Odam ilk defa böyle soğuk bir yaz yaşıyor 🙂 Daha birkaç gün öncesine kadar 34.2 °C’ken birden bire 25.9 °C’ye düştü 🙂 Allah’ım sana şükürler olsun Yarabbi.O kadar dua etmiştim ki bizi bu sıcaklardan kurtar diye;sonunda dualarımı kabul etti yüce Yaradan.Malumunuz Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en sıcak illerinden birisi olan G.antep’de oturduğumuz için,hele de ilçesinde olduğumuz için havalar bu kadar sıcak.Bu fotoğrafı ayın 1’inde çekmiştim.Ve o günden bu yana çok şükür havalar epey güzel 🙂 (nazarım değmesin)

İşte bu şekilde sizlerin de bilmesini istedim.Havalar küresel ısınmadan dolayı gittikçe her sene sıcaklaşıyor.Bu yüzden herkes bilinçli olmalı.Bilinçli olmayanların cezasını zaten çekiyoruz.Yukarıdaki fotoğrafa iyi bakın arkadaşlar bir daha böyle serin olmayabilir bizim buralar.Ama gerçekten ne gündü o gün.Ellerim donmaya yüz tutmuştu 🙂 ,Bilgisayarım ilk defa 4 bölümüde ateş olmamıştı 🙂 ,modemim her zamankine göre daha az ısınmıştı 🙂 ,Ses sistemimden ilk defa koku gelmiyordu…Ve daha birçok şey.Allah’ım sana tekrardan şükürler olsun.

Biliyorum lafı dağıttım ama napayım elimde değil havalar birden anormal olmaya başladı burada 🙂 Önce sıcaktan şikayet ediyordum,şimdi soğuktan 🙂 İşte biz İnsanoğlu böyle nankörüz.Hiçbir şeyi beğenemiyoruz.Yaz geldiğinde kışı,Kış geldiğinde Yazı istiyoruz.Bu kadar da olmaz ki 🙂 Neyse çok anlattık bir olayı.Resmin üzerine tıklayarak daha büyük halini görebilirsiniz.Tekrardan şükürler olsun bu sıcak günlerde 🙂 …

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Ahhh ben Ah!" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 10