Ağlanacak Halimize Gülünecek Bir Yazı…

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Birazdan aşağıya yazacağım olaylar Ülkemizde yaşanan gerçek olaylardır.Bazılarının sonu acı,bazıları da insanı gerçekten güldürüyor.O yüzden “Ah-vah da diyebilirsiniz tövbeestağfirullah” da diyebilirsiniz.En iyisi siz arkanıza yaslanın ve bu olayları dikkatli bir şekilde okuyun.İşte o maddeler:

  • [BİTLİS]   Aynı turizm şirketine ait iki otobüs yolda karşılaştı,Şoförler ellerini bırakıp birbirlerini selamladı ve 52 kişi öldü.
  • [ANTALYA] Odun kesmek için ağaca çıkan çiftçi, Nasreddin Hoca fıkrasındaki gibi bindiği dalı kesmeye başladı.Fark ettiğinde iş işten geçmişti.Dalla birlikte yere çakıldı, hastanede öldü.
  • [BİTLİS] Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğinin dipçiğiyle dövmeye başladı.Tüfek ateş aldı ve çoban öldü.
  • [TOKAT] Köpeği ile ava giden acemi avcı, ihtiyaç molası verdi,tüfeğini bacaklarının arasına kıstırıp tuvaletini yapmak istedi tam o sırada köpek dizlerine atladı,tetiğe dokundu, çenesinden giren fişekle öldü.
  • [GAZİANTEP]  (Hıh bizim ildende çıktı.Hiç şaşırmadım)   Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki inşaat kumunu dağıttı. Koyun sahibi aile ile kum sahibi aile birbirine girdi. İki aileden 5 kişi öldü.
  • [TRABZON]  (Bu madde sizi epey gülümsetebilir)   İki odayı tek oda yapmak isteyen ev sahibi işi abarttı.Tek duvar için kazma yerine dinamit kullandı. Mahalleyi havaya uçurdu,Yaralandı. :]
  • [İZMİR] Şaşkın köylü üç katlı evinin terasında kömürlükte buzağı beslemeye başladı.Buzağı büyüdü ve tam 250 kiloluk dev bir inek oldu. Bulunduğu odaya sığmayan inek üç katlı evden vinçle indirildi.
  • [İZMİR] ( Bu maddeyi okudum gülmekten kırıldım,inanır mısınız dakikalarca güldüm buna)  Karadenizli iki kardeş çatıdaki hurdaları satmak istedi.Ağabey çatıya çıktı,demir yığınlarını aşağıdaki kardeşine atmaya başladı. Kardeşi hepsini tuttu biri hariç: “Buzdolabı” Onun da altında kalıp yaralandı. Hastanede ‘Hızlı attı tutamadım’ :] dedi. 
  • [ANTALYA] Yeni doğan bebeği seven bir dayı faciaya yol açtı. Bebeği ‘Hoppala‘  diye havaya fırlattı. Talihsiz bebek tavandaki serinletici pervaneye çarparak öldü.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bilgisayarın Olumsuz Etkileri... 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 8