99 Cente .Com .Net ve Org Domain Kayıt Edin!

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Dünyanın en büyük alan adı kayıt firmalarından biri domain.comun bir promosyonu var .Promosyon sadece 1 günlüğüne geçerli. Ya da 2-3 gün , çünkü bir olayı kutluyorlar ve bir kaç gün sürebilir. Neyse kullanmanız gereken kod ;

Detaylar ;
ilk kullanımda geçerlidir.
Bir müşteri sadece bir domain kayıt edebilir.
Yenilemelerin fiyatı normal fiyat olan 9.75$‘dır.Gelecek seneki normal yenileme fiyatı üzerinden yenilenir.

Dünyanın önde gelen alan adı kayıt firmalarının indirim kuponlarının yayınlandığı bir site var , her türlü kodu orada bulabilirsiniz.
http://www.domainpromocodes.com

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Araba Oyunlarının Adresi Oyunseferi.com" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1