23 Mart 2017: Perşembe
Gölge

2009 Neden İyi Geçti ? [MİM]

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
İnternet Dünyası 16 Ocak 2010 2 1.379  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

KelimelerBenim sitesi yazarı Sezer kardeşim mimlemiş beni.Mimin konusu ise: “2009 Neden İyi Geçti” Bu mimden önce yanlış hatırlamıyorsam iki kişi daha mimlemişti beni. Cevap veremedim malesef o mimlere. Cevap vermem için bana mim gönderen o kardeşlerimden özür diliyorum. Son günlerde mim konusunda gerçekten baygınlık gelmişti artık o mimleride o yüzden cevaplayamamıştım. Ama şimdi mim cevaplamanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum. 2009 yılı aslında o kadar da iyi geçmedi benim için. 2009 yılı benim kafamda “Hayal Kırıklıklarıyla” geçen bir yıl olarak yerini aldı. Neden böyle geçti derseniz ? Malumunuz  ÖSS sınavına girip çıktık. Hiçbir şey anlamadan çareyi açıköğretimde buldum derken Eskişehir Anadolu Üniversitesinin de sonradan ders vermiyor oluşu beni daha da karamsarlığa itti. Şimdi de yeni bir uygulama getirmişler. Açıköğretim öğrencileri başarı gösterirlerse Örgün öğretime geçiş yapabilecek diye. Bundan da hiç umudum yok ama ben evde hazırlanıp o sınavları vermek istiyorum inşallah.
2009 yılında ilk defa uzun süreli çalıştım bir iş yerinde 3 ay gibi bir süreyle hemde Anteb’in o sıcağında. Beni olağanüstü etkileyen bir olay yaşamadım 2009 yılında. Beni 2009 yılında tek mutlu eden şey hayatımın anlamını bulmam oldu. Sadece buna sevinebiliyorum. Onun dışında benim için pekte iyi geçti sayılmaz. İnşallah 2010 yılı tüm insanlık için hayırlı ve güzel bir yıl olur. Ve inşallah herkes istediği çoğu şeyi bu yılda gerçekleştirebilir.
Aklımda bu sene KPSS sınavına girmekte var. Aslında aklımda birçok şey var fakat uygulama kısmında pekte başarılı sayılmam. Ama artık bir şeyleri yapmanın zaman geldi diye düşünüyorum.
Benim için pekte iyi geçmeyen bu yıl inşallah başkaları için iyi geçmiştir. Sezer kardeşime buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Bu mimide kimseye paslamak istemiyorum. Herşey gönlünüzce olsun,sağlıcakla kalın,Allah’a emanet olun dostlar…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Fenerbahçe 2009-2010 Forma Denemeleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

2 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir