25 Mart 2017: Cumartesi
Gölge

18 Adet Fon Müziği(Meraklılarına)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Müzik 27 Temmuz 2008 3 3.164  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Bugün arşivimdeki fon müziklerden 18 tanesini sizlere sunuyorum.Fon müzik benim için çok şey ifade ediyor.Bazı anlarımda beni öyle rahatlatır ki o müziklerde bulurum huzuru.Sinirlendiğim zaman sinirimi yatıştıran şeylerden biriside arşivlerimde bulunan fon müziklerimdir.İşte bende o müziklerden size sadece 18 tanesini sunacağım. Bir zamanlar çok aramıştım internetten ama biliyorsunuz siteler herşeyi karşılık için yapmaya başladığı için internetten bir türlü bulamamıştım.Onun yerine gittiğim internet kafeler sağolsun oradan birçoğunu bulmuştum 🙂 Neyse daha fazla ellerimi yormadan şarkıların resimlerini ve indireceğiniz linki yazayım 🙂 İşte indireceğiniz link ve resimi :

Bu indireceğiniz şarkıların listesi:
Image and video hosting by TinyPic

Buda 18 adet fon müziğinin indirme adresi:Tamamen kendi uploadımdır.Eğer beğenirseniz arşivimden tekrar yenilerini ekleyebilirim…
Tıklayın.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bu Adamı Çok Seviyorum...MT ve Mercan Dede" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

3 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir