1 Günde Adsense Onaylatmak :)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Evet arkadaşlar başlığı yanlış okumadınız. Herkesin reklam dendiğinde ilk aklına gelen Google Adsense reklamlarını artık sizde alabileceksiniz. Biliyorum bu işten para kazanan insanlar var ama herkesin parası olmuyor malesef. Belki bana kızacaklar bunu açıkladığım için ama olsun sizler için azar işitmeye razıyım 🙂 Sadece 1 günde hatta daha kısa bir zamanda adsense onaylatmanın sırrını açıklayacağım bu yazımda. Gerçi bu yöntemi bir çok kişi biliyor ama bilmeyenler de oldukça fazla. Hemen bu işin sırrını anlatayım o zaman. Denemediğim yöntem kalmamıştı adsense reklamlarını alabilmek için. Belki 1012 kere başvurdum ama hiç birinde kabul edilmedim. Ama r10‘da bir arkadaşın yorumuyla bende almayı başardım. Gerçi yorum sanki olmayacak cinsten umutsuz vari yazılmıştı ama ben bir bit yeniği olduğunu farketmiştim. En sonda deneyeyim dedim. Başvurdum ve ertesi gün onaylanmış ve şimdi de konu içinde tıklanmayı bekliyorlar 🙂

İşte Adsense’ye kabul edilmek için bana göre en etkili yöntem:

 • Arkadaşlar öncelikle farklı bir gmail adresi alın ve .blogspot uzantılı bir blog açın. Bakın ben yeni bir mail adresi aldım. Mail adresim:  ensilhn@gmail.com oldu ve bu adresle blogspotta yeni bir blog açtım ve adını Web Hosting olarak ayarladım.  Siz illa bu ismi yapacak değilsiniz. Google Adwords veya Sağlık ile ilgili bir başlık atabilirsiniz. Bu başlıklardan birini seçtikten sonra o başlıkla ilgili maksimum 3 yazı yazın fakat özgün yazmaya bakın.  Kısa olsun yazılar fakat özgün olsun.  Birde her yazınıza en az 3 etiket girin.
 • Bu aşamadan sonra bu blogun ve yazıların indexlenmesi için maksimum 3 gün beklememiz gerekiyor. 3 günün ardından google‘da arama yaptığınızda açtığınız blogun ismini görüyorsanız bu Adsense‘ye başvurabileceğiniz anlamına geliyor. Açtığınız blogun indexlendiğini farzederek Adsense’ye başvuru aşamasına geçiyoruz hemen:
 • Adsenseye başvurmada en önemli etken yazdığınız yerlerde Türkçe karakter olmayacak. Ben mesela adı-soyadı kısmına büyük harflerle “ENES ILHAN” yazmıştım. Ve adres kısmında da türkçe karakter olmayacak şekilde yazmıştım. Mesela mahalle fırat mahallesiyse bunu “firat mah.” olarak girmiştim. Sizde bu şekilde türkçe karakteri olmadan bilgilerinizi gireceksiniz ve daha önce başvurmuşsanız buradaki telefon numarasından farklı bir telefon numarası gireceksiniz. 

Bunları yaptıktan sonra en fazla 1 gün sonra adsense ye girip login olacağız. Ve göreceksiniz ki bu defa sizinde onaylanmış bir adsense hesabınız olacak. Benim başvurduğum blogspot adresim bu adreste var girip bakabilirsiniz. Sadece 3 özgün ve kısa yazıyla{+ etiketler} görmüş olduğunuz gibi adsense hesabım onaylanmış oldu. İnşallah sizlerde bu dediğim şekilde aylardır belki de yıllardır özlemini çektiğiniz adsense hesabına ulaşmış olursunuz 🙂 Şimdiden kolay gelsin hepinize ..

  Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Kuş Parmağım Acıyor Anne !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

  Beğen  
  Yazar

  Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yapılan Yorumlar 25